UM 1300 90° Bantlı Yatay Paketleme (ambalaj) Makinası
UM 1300 90° Bantlı Yatay Paketleme (ambalaj) Makinası 
UM 1300 PLC PVC BANTLI YATAY PAKETLEMEMAKİNASI (FLOWPACK)
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Toplamkurulu güç:6 KW
BeslemeGerilimi:3 Faz 380V
Çekilen Akım:16 A
Disk Isıtıcı Gücü:36 Volt-2 x 600 W
Çene Isıtıcı Gücü:36 Volt-2 x 600W
Motor Gücü:2 x 1,1 KW
Motor Gerilimi:3 Faz 220V
Kumanda Devresi:24 V DC
KumandaBesleme:220V , 24V DC 4,5A Kısa devre korumalı, anahtarlamalı güç kaynağı
Makine Devri:0 –400 d/dk Ayarlanabilir.
Disk ve Çene Isıları:0 – 600 C Ayarlanabilir.
Isıtıcılara Elektrik İletimi:Kollektör, Fırça ve kömür ile
KORUMA
Motor Koruma:Aşırı yük, aşırı ısınma, mekaniksel kilitlenme
Driver Koruma:Aşırı yük, aşırı ısınma, motor kısa devre, düşük veya yüksek gerilim, motor girişinde faz kaybı
Makine Koruma:Makine üzerindeki driver , motor , güç kaynağı ve makine gövdesine topraklama kablosu ile topraklama bağlantısı yapılmıştır.
Çevre Koruma :Driver'ların çalışma sırasında çevreye yaydığı ElektroManyetik yayınımı önlemek amacıyla , motor ve kumanda kablolarında ekranlı kablo kullanılmış ve topraklama bağlantısı yapılmıştır. Ayrıca motor ve diğer elektrikli cihazların çalışma sırasında çıkardığı gürültü minimuma indirilmiştir.
Konveyor :Konveyor, özel zinciri kızak içinde gizlenmiştir. Palet araları ve boyları değişkendir. Üzeri krom sac ile kapatılmıştır.Yandan PVC bant ile transporta otomatik olarak besleme yapılabilmektedir.
Kağıt Akışı :Tek bobin yüklemelidir. Çok seri bobin değiştirilebilir. Sağlıklı bobin frenlemesi ve düzgün kağıt akışı sağlanmıştır.
Alt Yapıştırma Makaraları :Üç grup makara diskleri mevcuttur. Çekici diskler kadminyumdur. İkinci grupta sıcak tatbik edilir. Sağlıklı yataklama, salgısız ve sessiz dönüş sağlamıştır. Makinanın durması durumunda yapıştırma diskleri piston vasıtasıyla otomatik olarak açılır.Böylelikle selefon yanması engellenmiş olur.
Yapıştırma Çeneleri :Sessiz dönüş seri baskı ayarı, özel bıçakları ve çenelerdeki merkezi yağlama sistemi makine çalışırken çok seri şekilde yapılabilir.
Elektrik Panosu :En modern elektrik malzemeleri ve PLC sistem kullanılmıştır. Kumanda panelinde 7 " renkli dokunmatik ekran kullanılmıştır. Isılar, dokunmatik ekran üzerindedir ve çok hassas kontrol edilmiştir. Isıtıcılar SSR ile kumanda edilmektedir. İstenilen ürün çeşidine göre ürün reçetesi bölümüne girilerek otomatik boy verilmesini sağlayan kumanda paneli. Otomatik olarak paketlenen ürün adedi sayılmaktadır. Ayrıca istenilen ürün adedi girilerek o kadar ürün alınabilmektedir.
  
 
 
 

Uygurlar Makina, Organize Sanayi Bölgesi Kırşehir, TÜRKİYE • Tel: +90 386 272 11 11 /272 11 12 • Fax: +90 386 272 11 13
E-posta: info@uygurlarmakina.com.tr • Web: http://www.uygurlarmakina.com.tr

Ziyaretçi Sayısı: 19898
Ana Sayfa İletişim Arama Site Ağacı Ana Sayfa