UM 1400 Magazinli Yatay Paketleme (ambalaj) Makinası
UM 1400


UM 1400 PLC MAGAZİNLİ YATAY PAKETLEME MAKİNASI (FLOWPACK)
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Toplamkurulu güç:6 KW
BeslemeGerilimi:3 Faz 380V
Çekilen Akım:16 A
Disk Isıtıcı Gücü:36 Volt-2 x 600 W
Çene Isıtıcı Gücü:36 Volt-2 x 600W
Motor Gücü:2 x 1,1 KW
Motor Gerilimi:3 Faz 220V
Kumanda Devresi:24 V DC
KumandaBesleme:220V , 24V DC 4,5A Kısa devre korumalı, anahtarlamalı güç kaynağı
Makine Devri:0 –200 d/dk Ayarlanabilir.
Disk ve Çene Isıları:0 – 600 C Ayarlanabilir.
Isıtıcılara Elektrik İletimi:Kollektör, Fırça ve kömür ile
KORUMA
Motor Koruma:Aşırı yük, aşırı ısınma, mekaniksel kilitlenme
Driver Koruma:Aşırı yük, aşırı ısınma, motor kısa devre, düşük veya yüksek gerilim, motor girişinde faz kaybı
Makine Koruma:Makine üzerindeki driver , motor , güç kaynağı ve makine gövdesine topraklama kablosu ile topraklama bağlantısı yapılmıştır.
Çevre Koruma :Driver'ların çalışma sırasında çevreye yaydığı ElektroManyetik yayınımı önlemek amacıyla , motor ve kumanda kablolarında ekranlı kablo kullanılmış ve topraklama bağlantısı yapılmıştır. Ayrıca motor ve diğer elektrikli cihazların çalışma sırasında çıkardığı gürültü minimuma indirilmiştir.
Konveyor :Konveyor, özel zinciri kızak içinde gizlenmiştir. Palet araları ve boyları değişkendir. Üzeri krom sac ile kaplatılmıştır. Konveyor Üzerine mamüllere göre magazin beslemesi yapılarak müşterinin isteğine göre 2-3-4 sıra ve 2-3-4 katlı şekilde magazinden pinomatik piston sayesinde besleme yapılmıştır.
Kağıt Akışı :Tek bobin yüklemelidir. Çok seri bobin değiştirilebilir. Sağlıklı bobin frenlemesi ve düzgün kağıt akışı sağlanmıştır.
Alt Yapıştırma Makaraları :Üç grup makara diskleri mevcuttur. Çekici diskler kadminyumdur. İkinci grupta sıcak tatbik edilir. Sağlıklı yataklama, salgısız ve sessiz dönüş sağlamıştır.
Yapıştırma Çeneleri :Sessiz dönüş seri baskı ayarı, özel bıçakları ve çenelerdeki merkezi yağlama sistemi makine çalışırken çok seri şekilde yapılabilir.
Elektrik Panosu :En modern elektrik malzemeleri ve PLC sistem kullanılmıştır. Kumanda panelinde 7 " renkli dokunmatik ekran kullanılmıştır. Isılar, dokunmatik ekran üzerindedir ve çok hassas kontrol edilmiştir. Isıtıcılar SSR ile kumanda edilmektedir. İstenilen ürün çeşidine göre ürün reçetesi bölümüne girilerek otomatik boy verilmesini sağlayan kumanda paneli. Otomatik olarak paketlenen ürün adedi sayılmaktadır. Ayrıca istenilen ürün adedi girilerek o kadar ürün alınabilmektedir.
  
 
 
 

Uygurlar Makina, Organize Sanayi Bölgesi Kırşehir, TÜRKİYE • Tel: +90 386 272 11 11 /272 11 12 • Fax: +90 386 272 11 13
E-posta: info@uygurlarmakina.com.tr • Web: http://www.uygurlarmakina.com.tr

Ziyaretçi Sayısı: 18247
Ana Sayfa İletişim Arama Site Ağacı Ana Sayfa